pall

pall
pall
pall
pall
pall
pall

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

FOTPALL, 1960-tal, teak svart konstläder, sitthöjd ca 40, 60x40 cm

bruksslitage

899074

2021-04-06