Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, fanerat i idegran, 1900-talets andra hälft, med lådor och hyllplan, höjd ca 74, 125x34 cm
Smärre ytslitage, repor och märken
899078
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här