Brita Streifffert oljemålningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA STREIFFERT (1917-2006): (3), Stilleben med björnbär, "Blommande kust II" samt "Junidag i Österlen", signerad samt daterade 1981, 1982, stillebenet ca 22,5x33,5 cm

899080

2021-04-10