Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil s k Hagamodell, 6 ljuspunkter, höjd ca 70, största diameter 54 cm

Bruks och åldersreaterat slitage, funktionen garanteras ej

899081

2021-04-10