Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil s k Hagamodell, 6 ljuspunkter, höjd ca 70, största diameter 54 cm
Bruks och åldersreaterat slitage, funktionen garanteras ej
899081
2021-04-10