Ragnar Swahn

Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNAR SWAHN (1888-1964): Gårdsmotiv i vinterskrud, signerad R. Swahn, olja på duk, ca 49x60 cm

899087

2021-04-04