Sven Palmqvist Kraka Orrefors

Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors
Sven Palmqvist Kraka Orrefors

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, glas, Orrefors, Kraka, signerad "Orrefors Kraka nr 342 Sven Palmqvist", höjd ca 9,5, diameter 17 cm

Smärre slitage

899089

2021-04-04