Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
SVEN PALMQVIST, skål, glas, Orrefors, Kraka, signerad "Orrefors Kraka nr 342 Sven Palmqvist", höjd ca 9,5, diameter 17 cm
Smärre slitage
899089
2021-04-04