Taklampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, lyktmodell, 1900-talets slut, 3 ljuspunkter, stomme i mässing, delvis frostat glas, höjd (med kedja) ca 60 cm
Slitage, ställvis mer på det frostade glaset, funktionen garanteras ej
899095
2021-04-09