Flicka i vitt linne pastell

Flicka i vitt linne pastell
Flicka i vitt linne pastell
Flicka i vitt linne pastell
Flicka i vitt linne pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Flicka i vitt linne, signerad och daterad München 1899, pastell, bildmått ca 57,5x26,5 cm

899107

2021-04-04