Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Flicka i vitt linne, signerad och daterad München 1899, pastell, bildmått ca 57,5x26,5 cm
899107
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här