Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ILLUM WIKKELSÖ, "Capella", fåtöljer, 1 par, 1960-tal, stomme i Riopalisander (Dalbergia Nigra), lösa plymåer i svart skinn
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Smärre slitage, repor
899121
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här