Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv, signerad H. Hägg 1952, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått ca 12x17 cm
Marginalskador, delvis lossnat från pannå
899122
2021-04-04