Karmstol 1960-tal

Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1960-tal, stomme i teak, rygg och sits i svart konstskinn

Smärre slitage, repor, märken

899126

2021-04-10