Vägglampor, 2 st Louis Poulsen

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOUIS POULSEN, vägglampor, 2 st, designade av Halldor Gunnløgsson, borstad stål, höjd ca 24 cm, längd ca 19 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage med mindre ytrepor. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. akvklippta kontakter

899131

2021-04-06