Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASSERVIS, 7 dlr, 1900-tal, bestående av 6 glas samt karaff. överfång i blått med slipad dekor, höjd glas ca 18,5 cm, höjd karaff ca 32 cm

Micronagg kan förekomma

899138

2021-04-06