Sängbord 1 par
Valmis
2021-04-06
899144
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskivor,
höjd ca 74 cm, 49x36 cm
Slitage, ett handtag saknas