Tandläkarbord 1900-tal

Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal
Tandläkarbord 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANDLÄKARBORD, 1900-talets första hälft, lackerad metallstomme, hyllplan i opakglas, höjd ca 87 cm, 53x42 cm

Slitage, mindre nagg på glasskivor

899145

2021-04-06