Soffbord teak

Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak
Soffbord  teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD/MATBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, ca 1950-tal, teak, höjbart med utdragskiva (ca 112X54 cm), tidningshylla i rotting, Brännmärkt och numrerad Mått ca längd, 112, bredd 54, höjd från 54,5 cm.

Slitage på borsskiva, med solblekning , märke och mindre repor.

899149

2021-04-06