Hjalmar Falk akvarell

Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938), akvarell, "Ryds Sanatorium 1900", signerad Hjalmar Falk, ca 55x24 cm

Ej examinerad ur ram

899159

2021-04-06