Rune Sigvard oljemålning

Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RUNE SIGVARD (1907-1943): tillskriven, komposition, signerad Sigvard, olja på pannå, ca 37x 45 cm.

Zustandsbeschreibung

899160

2021-04-10