Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RUNE SIGVARD (1907-1943): tillskriven, komposition, signerad Sigvard, olja på pannå, ca 37x 45 cm.
Zustandsbeschreibung
899160
2021-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner