Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 delar, Eero Arnio "Disco" för Asko, 1960-70-tal, bordets höjd ca 71 cm, 120x80 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Slitage, skivan med märken
899165
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här