Matgrupp 5 delar Eero Arnio

Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio
Matgrupp 5 delar Eero Arnio

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 delar, Eero Arnio "Disco" för Asko, 1960-70-tal, bordets höjd ca 71 cm, 120x80 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skivan med märken

899165

2021-04-06