Vas Sune Bäckström

Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström
Vas Sune Bäckström

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUNE BÄCKSTRÖM, 1930-tal, vas med hänklar, brons, signerad Sune Bäckström Brons 9123, höjd ca 16 cm

Bruksspår

899166

2021-04-04