Spegel 1800-tal hallmärkt

Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt
Spegel 1800-tal hallmärkt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empire, betsat björk, dekorornament i mässing föreställande en örn, hallmärkt med etikett, ca 33,5x33 cm

Omarbetad(del av pigtittare), skador

899167

2021-04-04