Tennfat Nils Christophersson Forss

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

FAT, tenn, Nils Christophersson Forss (1740-1786) Västerås 1742, diameter 43 cm

Bucklor, slitage och bristning

899173

2021-04-04