Tom Dixon ´´Void Pendant Copper´´ taklampa
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOM DIXON, "Void Pendant Copper", taklampa, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 16 cm, diameter ca 30 cm
Slitage med ytrepor, textilsladd med avskavning,
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
899175
2021-04-10