Tom Dixon ´´Void Pendant Copper´´ taklampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOM DIXON, "Void Pendant Copper", taklampa, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 16 cm, diameter ca 30 cm

Slitage med ytrepor, textilsladd med avskavning,
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

899175

2021-04-10