Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARNE NORELL, karmstol, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, klädsel delvis blekt
899195
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner