Karmstol gripsholmsmodell

Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARNE NORELL, karmstol, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, klädsel delvis blekt

899195

2021-04-05