Soffgrupp rotting
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, rotting, lösa dynor, blommig klädsel, bordsskiva i glas, bestående av soffa, bord, fåtäöjer, 1 par, bordets mått höjd ca 50, diameter 68, sitthöjd ca 45
Brukslitage
899196
2021-04-04