Kunihiro Amano

Kunihiro Amano
Kunihiro Amano
Kunihiro Amano
Kunihiro Amano

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNIHIRO AMANO (Japan, född 1929): Komposition, signerad och daterad 65, 30/50, färgträsnitt, ca 38x55 cm

Gulnaden, fuktfläckar, smuts, trasigt glas

899203

2021-04-09