Otto Lindberg ojemålning

Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Hus och fiskebodar, signerad, olja på duk, ca 60x95 cm

899207

2021-04-09