Vaser 2 st majolika

Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika
Vaser 2 st majolika

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 2 st, 1900-talets början, majolika, sk. risgrynsdekor samt dekor i relief av rosor, höjd ca 14,5 cm

Krackelyr, kantnagg

899211

2021-04-09