Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skärgårdsmotiv med fiskebodar, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61x82 cm
Smärre ytslitage och fläckar
899214
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här