Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Stilleben med fisk, olja på pannå, signerad Georg Lindström, ca 22x27 cm

899236

2021-04-05