Sven Ahlgren oljemålning

Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): Blomstersilleben, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 35x25 cm

899242

2021-04-05