Bertil Fridhagen Sideboard
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, "Facett", 1950/60-tal, teak, dörrpar med bakomliggande hyllor, fyra lådor samt mindre dörr med bakomliggande hyllplan, nyckel finns, höjd ca 120 samt 150x42 cm
Smärre slitage, solblekt, repor
899243
2021-04-05