Bertil Fridhagen Sideboard

Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard
Bertil Fridhagen Sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, "Facett", 1950/60-tal, teak, dörrpar med bakomliggande hyllor, fyra lådor samt mindre dörr med bakomliggande hyllplan, nyckel finns, höjd ca 120 samt 150x42 cm

Smärre slitage, solblekt, repor

899243

2021-04-05