Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, soffbord, 1900-talets, mitt vitlackerade metallben, skiva fanérad i mahogny, höjd 55, 80x50 cm

Slitage, repor

899248

2021-04-05