Jenny Nyström teckning
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Interiör med figurer, illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering, bildmått ca 28x18 cm
Ej examinerad ur ram
899249
2021-04-05