Bokhylla med skåp

Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, björk, låg modell med skåp samt två lådor i sarg, höjd ca 80, 120x24 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

899264

2021-04-06