Taburetter, gustavianska

Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska
Taburetter, gustavianska

Klubbat för:

13 500 SEK

15 000 SEK

TABURETTER, ett par, gustavianska, träskuren dekor, framtagen äldre förgyllning med polerat guld och slagmetall, sarg med bladstav, hörnfleuronger, benanfanger med klot och dubbel överkragning, bladhölstrade kannelerade ben, sitthöjd 42 cm

Smärre lagningar

899266

2021-04-18