Bokhylla med skåp 1940-tal

Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal
Bokhylla med skåp 1940-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel, 1940-tal, funkis, björkfanér, höjd ca 90, 120x24 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

899268

2021-04-06