Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i valnöt, bronserade beslag, höjd ca 84, 74x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken, enstaka fanérbortfall

899271

2021-04-05