Fickur 14K Schweiz 1890-tal

Fickur 14K Schweiz 1890-tal
Fickur 14K Schweiz 1890-tal
Fickur 14K Schweiz 1890-tal
Fickur 14K Schweiz 1890-tal
Fickur 14K Schweiz 1890-tal
Fickur 14K Schweiz 1890-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, Schweiz, 1890-tal, 14K, manuellt urverk, cylindergång, rödguld, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 250012, diam ca 44 mm, vikt ca 59.8 g

Åldersrelaterat slitage. Boett med bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899276

2021-04-25