Fickur och armbandsur 2+1 del 1800/1900-tal
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
FICKUR OCH ARMBANDSUR, 2+1 del, 1800/1900-tal
Fickur Omega samt omärkt del Schweiz, silver, manuella urverk, mineralglas, klockkedja gulmetall medföljer
Armbandsur Timex, manuellt urverk, doublé, plexiglas
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
899278
2021-04-25