Fickur och armbandsur 2+1 del 1800/1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKUR OCH ARMBANDSUR, 2+1 del, 1800/1900-tal

Fickur Omega samt omärkt del Schweiz, silver, manuella urverk, mineralglas, klockkedja gulmetall medföljer

Armbandsur Timex, manuellt urverk, doublé, plexiglas

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

899278

2021-04-25