Hugo Backmansson oljemålning

Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

2 000 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Natt i Marrakesh, signerad samt daterad 1920, märkt Marrakesh, olja på duk, 62,5x80 cm

buckla i duken

899279

2021-05-23