Rolf Smedman akvarell
Vollendet
2021-04-05
899280
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ROLF SMEDMAN (1929-2000): Orrarna i byn, signerad samt daterad Gimdalen dec 1996, akvarell, bildmått ca 29x39 cm