Rolf Smedman akvarell

Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): Orrarna i byn, signerad samt daterad Gimdalen dec 1996, akvarell, bildmått ca 29x39 cm

899280

2021-04-05