Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, intarsia med bland annat riopalisander, två skåpsdelar, ovandel med speglar och belysning, underskåp med två lådor och hyllplan, höjd ca 143, 87x38 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 2 nycklar och CITES-intyg medföljer vid utlämningen

899281

2021-04-06