Barskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, intarsia med bland annat riopalisander, två skåpsdelar, ovandel med speglar och belysning, underskåp med två lådor och hyllplan, höjd ca 143, 87x38 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 2 nycklar och CITES-intyg medföljer vid utlämningen
899281
2021-04-06