Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ROLF SMEDMAN (1929-2000): 2 st, Skogssnäppa samt snöskata, signerade och daterade 1976 samt 1977, akvarell, bildmått ca 32x41 cm
Zustandsbeschreibung
899286
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner