Rolf Smedman akvareller

Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ROLF SMEDMAN (1929-2000): 2 st, Skogssnäppa samt snöskata, signerade och daterade 1976 samt 1977, akvarell, bildmått ca 32x41 cm

Zustandsbeschreibung

899286

2021-04-05