Askkopp Italien

Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien
Askkopp Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKKOPP på fot, mässing, Italien, 1900-tal, höjd 71 cm

Bucklor, repor, slitage

899289

2021-04-05