Golvlampa 1930/40-tal

Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, stomme i mässing, textilskärm, justerbar höjd, ca 150 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

899297

2021-04-05